Informatiebijeenkomst over visuele klachten bij Parkinson
Den Haag/Regio - Bij Koninklijke Visio in Den Haag wordt dinsdag 14 juli een bijeenkomst gehouden over visuele klachten die gepaard kunnen gaan met de ziekte van Parkinson.
Mensen met de ziekte van Parkinson ervaren vaak problemen met bewegen, balans en vermoeidheid. Minder bekend is dat Parkinson ook invloed kan hebben op het zien.
Lezen kan moeilijker worden, het zicht kan wisselen gedurende de dag of mensen raken sneller vermoeid bij het kijken.
Eenvoudige hulpmiddelen
Tijdens de bijeenkomst leggen experts uit hoe Parkinson het zien kan beïnvloeden en welke rol de hersenen daarbij spelen. Deelnemers krijgen praktische handvatten om beter met de klachten om te gaan zoals tips over verlichting, omgaan met vermoeidheid en het gebruik van eenvoudige hulpmiddelen in huis.
Ook is er volop gelegenheid om vragen te stellen en ervaringen uit te wisselen.
De bijeenkomst - voor mensen met Parkinson en hun naasten - wordt gehouden van 14.00 tot 16.00 uur bij Koninklijke Visio aan Bordewijk-laan 3 in Den Haag. Voor meer informatie: www.visio.org, aanmelden is gewenst en kan via het aanmeldformulier op de website.