
Trefzekere wethouder opent nieuwe velden CKV
Sport 228 keer gelezenKORFBAL
Nieuwerkerk aan den IJssel – De nieuwe velden op sportpark Kleine Vink zijn zaterdag geopend door wethouder Wybe Zijlstra, die niet lang nodig had om de openingshandeling te verrichten.
De club koos voor een klassieke opening: de wethouder moest de bal door de korf mikken. Zijlstra stelde zichzelf voor een fikse uitdaging door te kiezen voor de kleinste korf. De wethouder bleek echter trefzeker; al bij zijn tweede poging was het raak.
De nieuwe velden van Nieuwerkerk waren eerder al in gebruik genomen door de club. Voor Nieuwerkerk is de nieuwe indeling een vooruitgang. Er zijn nu vier velden in plaats van drie. “Er is slim gebruik gemaakt van de ruimte”, aldus Zijlstra.
Nieuwerkerk-voorzitter Arjan Dijkshoorn toonde zich blij. “Doordat we een veld extra hebben, kunnen we op hetzelfde moment meer jeugd laten spelen en trainen.”
Nieuwerkerk is dit seizoen de grens van vijfhonderd leden gepasseerd. “We stonden begin dit jaar op 520. In deze periode zakt het altijd iets terug, maar we verwachten na de zomer weer op dat aantal te staan. We willen ieder lid zo goed mogelijk faciliteren. Buiten is dat nu goed geregeld.”
De club lobbyt, met hockeyclub De IJssel, de gymnastiek- en basketbalvereniging, voor meer zaalruimte. “We hebben ook na de verkiezingen weer een brief naar de politiek gestuurd voor de komst van een tweede sporthal. Er is behoefte aan.”


















