Bas Klemann en Lis de Kort spelen de gratis voorstelling over de overgang naar de middelbare school. (foto: pr)
Bas Klemann en Lis de Kort spelen de gratis voorstelling over de overgang naar de middelbare school. (foto: pr)

In theater lachen om sprong naar nieuwe fase

Algemeen 2 keer gelezen

Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor kinderen uit de groepen 7, 8 en de brugklas en hun ouders, presenteert het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) Zuidplas op dinsdag 22 september de humoristische theatervoorstelling De Grote Sprong in het Comenius College.

Acteurs Bas Klemann en Lis de Kort spelen de voorstelling over de overgang naar de middelbare school vol herkenbare situaties, scherpe inzichten en praktische tips. Ze laten zien wat er in het hoofd van een brugklasser omgaat en hoe ouders de juiste ondersteuning kunnen bieden en betrokken kunnen blijven zonder te veel te sturen. ‘Een avond om samen te lachen, te leren en goed voorbereid de sprong naar de middelbare school te maken’, aldus het CJG.

De voorstelling in de school aan Fresiaveld 20 begint om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. De toegang is gratis. Voor meer informatie en aanmelden: www.cjgcursus.nl.

Uit de krant