Binken: “Ik heb veel vertrouwen in deze spelers.”
Binken: “Ik heb veel vertrouwen in deze spelers.”

Blijvende Rens Binken gelooft in spelers VV Moordrecht

Sport 1.835 keer gelezen

VOETBAL
Moordrecht – Rens Binken is ook volgend seizoen trainer van Moordrecht. Dat heeft het bestuur bekendgemaakt.

Binken is bij de club, waar hij zelf jarenlang een bepalende speler was in de hoofdmacht, bezig aan zijn tweede seizoen. “Bij mijn aanstelling in 2022 hebben we met het bestuur het doel afgesproken om binnen drie jaar met een stabiele selectie mee te spelen voor promotie naar de vierde klasse. Dat doel staat nog steeds. We zijn al een eind onderweg, maar we zijn nog niet bij de finish.”

Vorig seizoen pakte Moordrecht knap de tweede periodetitel en in de nacompetitie grepen Binken en zijn spelers maar net naast promotie. In de finale in Zoetermeer was het Haagse Quick te sterk.
Dit seizoen vallen de prestaties vooralsnog wat tegen, erkent Binken: “De groep is prima, maar het besef dat dit een andere afdeling is met tegenstanders die vooral de mouwen opstropen, is nog niet helemaal doorgedrongen. Ik heb wel zo veel vertrouwen in deze spelers dat ik mogelijkheden zie om na de winterstop nog flink te stijgen in het klassement en daarmee kleur te geven aan het seizoen. De top drie is zeker nog haalbaar.”

Uit de krant