Elke maand staat een gerecht uit een ander land op het menu, zoals bijvoorbeeld Turkije, Indonesië of Syrië. (foto: timokefoto/Pixabay)
Elke maand staat een gerecht uit een ander land op het menu, zoals bijvoorbeeld Turkije, Indonesië of Syrië. (foto: timokefoto/Pixabay)

Met kleine beurs gratis naar tweegangendiner in ‘t Blok

Algemeen 685 keer gelezen

Nieuwerkerk aan den IJssel - Inwoners van Zuidplas met een kleine beurs kunnen één zaterdag per maand terecht in ‘t Blok voor een avondje uit. De Cultuurkeuken van Stichting ZO! serveert er een tweegangendiner voor 5 euro per persoon; kinderen onder 12 jaar gratis. Tijdelijk is het uitje, waar ook twee drankjes bij inbegrepen zijn, voor iederéén aan tafel gratis. 

Wereldkeuken
Elke maand staat een gerecht uit een ander land op het menu, bijvoorbeeld uit Turkije, Indonesië of Syrië. Het diner start in de avond, de exacte tijd wordt bij reservering doorgegeven.

Vrijwilligers
De Cultuurkeuken wordt verzorgd door vrijwilligers. Wie het leuk vindt om mee te helpen, kan zich aanmelden. Er is hulp nodig bij het koken en het bedienen van de gasten.
Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Nico Langbroek via decultuurkeuken@stzo.nl.

Reserveren voor het diner in ‘t Blok aan IJsermanpad 1 kan via decultuurkeuken@stzo.nl met vermelding van naam en aantal personen. De organisatie stuurt daarna een bericht met de datum waarop aangeschoven kan worden.

Uit de krant